Příprava a dávkování

Originální koktejly fit&slim slouží jako plnohodnotná náhrada stravy až 2 hlavních jídel v rámci nízkoenergetické výživy. Pro úspěšné snížení hmotnosti, případně její následné hladké udržení je důležité dodržovat pitný režim, a to během celého dne. Součástí každodenní výživy je rovněž doplňování stravovacího režimu o běžné pokrmy a potraviny. Doporučujeme vždy pečlivě dodržet doporučené dávkování k zajištění plné funkčnosti výrobků fit&slim® Plus.

Jak koktejl dávkovat

Užívejte 2x denně připravený koktejl spolu s 2–3 porcemi vyváženého jídla. Výrobek plní svůj účel jako součást nízkoenergetické výživy. Doporučujeme doplnit o nízkotučné mléčné a masné produkty, zeleninu, přílohy v adekvátním množství (rýže, brambory a nízkovaječné těstoviny) a mlýnsko-pekárenské výrobky s vyšším obsahem vlákniny. Důležitou součástí redukčního režimu je zvýšení pohyboveé aktivity, například chůzí, jízdou na kole či rotopedu a plaváním.

Jak si koktejl připravit

Do 250 ml vody přidejte 3 polévkové lžíce prášku fit&slim (tj. 52 g – 1 porce, napoprvé doporučujeme pro kontrolu odvážit). Důkladně zamíchejte, případně protřepte nebo rozmixujte. Takto připravený koktejl celý vypijte, a to včetně případné usazeniny, která není nijak na závadu a je přirozenou součástí výrobku. Pro jemnější konzistenci a výraznější chuť můžete prášek rozmíchat místo ve vodě v odtučněném mléce.

Na co si dát pozor

Konzultace s lékařem před zahájením snižování hmotnosti je nutná u starých osob, kojících žen a dále u nemocných s vážnějšími chronickými chorobami, jako např. při cukrovce 2. typu, při onemocněních srdce a cév, ledvin a jater. Výrobek není určen dětem do 18 let. V těhotenství se obvykle redukční režim neindikuje, avšak přípravek je možno podávat k doplnění příjmu nezbytných nutričních faktorů. Při dodržování nízkoenergetické diety je třeba zajistit dostatečný příjem tekutin, cca 2 l denně.
Obsah balení: 2 sáčky po 408 g ( celkem 416g) – odpovídá 8 hlavním jídlům.

 

Copyright © 2011-2015 Celius CZ s.r.o.

tvorba webových stránek   -   hosting      ahosting