nákup

Koktejly fit&slim®
Ultra zakoupíte
ve Vaší lékárně
nebo přímo zde!

3 a více balení
DOPRAVA ZDARMA

ultra čokoláda&cherry

319 Kč / balení 480g

ultra ananas

319 Kč / balení 480g

Objednávat koktejly Celius fit&slim® Plus můžete 24 hodin denně. Objednávky přijaté do 12h expedujeme týž den, ostatní zasíláme následující pracovní den. Zboží vám podle přání zašleme na dobírku Českou poštou jako „Balík do ruky" nebo „Balík na poštu" či prostřednictvím PPL jako "Soukromý balík" s možností využití úloženky v síti PPL ParcelShop. Doručení do 48 hodin. Poštovné je ZDARMA pro všechny objednávky 3 a více balení koktejů fit&slim® Plus. Zvýhodněná sazba poštovného 49Kč při odběru 2 balení.  Základní cena poštovného je 99 Kč. Další informace o těchto službách získáte na stránkách www.ceskaposta.cz, respektive www.ppl.cz.

Osobní odběr (zdarma).  Zboží si můžete vyzvednout každý pracovní den, od 10 do 18hod na adrese centrálního skladu společnosti Celius CZ s.r.o.: Kynická 854, Praha 9, 190 16. Po osobní domluvě (emailem na info@celius.cz nebo telefonicky 727 941 782) si lze zboží vyzvednout také mimo vymezenou pracovní dobu.

Přijímané způsoby úhrady: dobírka, bankovní převod, PayPal a hotovost (osobní odběr). V případě dobírky platíte zboží hotově při převzetí, případně kreditní kartou (PPL). Pro bankovní převod použijte následující bankovní spojení 107-8929610277/0100 a jako variabilní symbol uveďte číslo Vaší objednávky. Veškeré údaje k provedení platby (číslo bankovního účtu, číslo objednávky a celkovou částku k úhradě) najdete v potvrzovacím e-mailu. Zboží odesíláme v okamžiku připsání částky na účet.

počet kusů zboží: 0     poštovné: zdarma     celkem: 0 Kč přepočítat

* - povinné položky

nB8yj1N(pouze označené znaky)
Zákazník

Nakupuji na firmu
Doručovací adresa je odlišná od fakturační

Copyright © 2011-2015 Celius CZ s.r.o.

tvorba webových stránek   -   hosting      ahosting