Koktejly fit&slim® Plus

Vaše dokonale nastartované hubnutí

Koktejly na hubnutí fit&slim® patří díky své dlouhodobě ověřené účinnosti*  k tradičním prostředkům úspěšného boje s nadváhou.  Pod názvem fit&slim® Plus však najdete nejen skvěle chutnající plnohodnotnou náhradu stravy s vysokým obsahem proteinů. Hubnoucí koktejly fit&slim® Plus obsahují navíc vysoké množství rozpustné vlákniny, která vám pomůže snadněji překonat i ty nejkritičtější fáze hubnutí. 

Podle nejnovějších průzkumů končí úspěšně jen asi každý pátý pokus o zhubnutí.  V mnoha případech zůstávají nejen kila navíc, ale bohužel často také celková vyčerpanost, zklamání a frustrace v důsledku nezvládnuté či drastické diety. Ukazuje se, že odhodlání jíst méně a vařit zdravě podle dietních receptů na hubnutí je v běžném životě často spíše zbožným přáním a jen pevná vůle nemusí vždy zaručit úspěšný boj s nadváhou.


*Pozitivní účinky užívání náhrady stravy na snížení váhy v rámci nízkokalorické redukční diety potvrdil na základě řady klinických studií Evropský úřad pro bezpečnost potravin (EFSA). Koktejly fit&slim® Plus mají vyvážený poměr všech složek výživy a jsou vyrobeny pouze z prvotřídních surovin s doložitelným obsahem účinných látek. Neobsahují lepek - jsou tak vhodné i pro celiaky.

 

Proč je fit&slim® Plus tak účinný?

Koktejly na hubnutí fit&slim® Plus vám přinášejí nejlepší alternativu k běžnému jídlu. Oblíbíte si je pro jejich jednoduché a nenáročné užívání. Připravit si je můžete rychle a prakticky kdekoli, místo až 2 hlavních jídel. Vše bez nutnosti počítat kalorie, vážit jídlo a porovnávat ho s řadou tabulek či grafů.
Pouze 201 kCal v jedné porci fit&slim® Plus zajistí vašemu organismu vyvážený poměr bílkovin, tuků, sacharidů a 23 vitamínů s minerály.
Vysoký obsah rozpustné vlákniny zároveň spolehlivě zasytí, výrazně oddálí pocit hladu a pomůže zkrotit chutě.

Komu je fit&slim® Plus určen

Všem, kteří hledají účinný a zdravý způsob hubnutí. S ohledem na vysoký obsah vlákniny je ideálním řešením zejména pro:

1/ Úspěšné zvládnutí prvních týdnů hubnutí – především jde-li o přechod
     z vysokokalorického příjmu (velký jedlík)

2/ Vanity weight – účinný způsob, jak zhubnout 3–5 kg před blížícím se
     létem společenskou událostí a v období po svátcích

3/ Očista po hřešení – pro zdravý životní styl, intenzivní zpětná
     úprava životosprávy a vyčištění organismu (po návratu z dovolené)

 

Copyright © 2011-2015 Celius CZ s.r.o.

tvorba webových stránek   -   hosting      ahosting